"Každý něco umí. My umíme spinning"SpinBike club Chodov

 

10.09.2015 | SPINNING našeho týmu POKRAČUJE !!!

Milí klienti, kamarádi !

Moc ráda vám předávám tuto informaci : spinning s lektory K-clubu bude pokračovat !
Sice jinde, sice ne v kompletním složení, a také v trochu pozměněných časech, ale budeme se s Vámi vídat a budeme pro Vás chystat i oblíbené mimořádné akce !

Naše zázemí je nedaleko SBC, v sportovním centru Squash point.

INFO pro Vás :

začínáme v týdnu od 21.9.

v tuto chvíli  budou ve SQP jezdit :

Po - od 19h Petr Moucha

Út - 7h - Martin, od 18h Kája,  od 19h Petr

Čt- od 7h Martin

So - Kačka (čas bude upřesněn)


V sále  bude  střídání s lekcemi TRX, proto nelze překlopit kompletní rozvrh , který jste znali s SBC. Ale pokud se nám bude dařit, hodin bude přibývat.

Na další se podívejte zde : http://www.squashpoint.cz/

Možnosti parkování :http://mapy.cz/s/ldJz

Těšíme se s Vámi NAVIDĚNOU !!! 

Kája 


>>> schovej aktualitu

07.09.2015 | SPINNING news

Milí klienti,

jak jsme slíbili, snažíme se o to, abychom se mohli potkávat i nadále na spinning lekcích i mimořádných akcích. V tuto chvíli jsme v jednání v jednom příjemném fitku, sledujte web i Fb...již brzy se ozveme s novinkami.

Za tým K-clubu zdraví Kája 

>>> schovej aktualitu

31.08.2015 | SPINNING info

Milí klienti, kamarádi, přátelé,

o důvodech ukončení působení v prostorách SB Centra jsme již psali v půli června. Zároveň ve stejný čas jsme začali jednat o pronájmu vhodného prostoru, v blízké lokalitě. Ačkoliv se vše zdálo být na dobré cestě, bohužel majitel objektu nám minulý týden sdělil, že zvolil finančně zajímavější nabídku. (byť jsme se nikdy nedozvěděli, o jaké částce se jedná).

Děkuji touto cestou všem za přízeň, skvělou atmosféru na hodinách i mimořádných akcích. Bylo to krásných 14 let. Je příjemné vědět, že se napříč hodinami vytvořila fajn parta lidí, kteří se rádi setkávají nejen kvůli sportu.

Děkujeme také za vaše emaily , kde nás povzbuzujete k další činnosti. I proto se ještě porozhlédneme dál, i když jsme ztratili cenný čas přes léto vyjednáváním na jednom místě.

Pokud se cokoliv zadaří, dáme Vám vědět zde, na stránkách.

Váš instruktorský tým K-clubu

>>> schovej aktualitu

27.08.2015 | SPINNING lekce ve čtvrtek a v neděli JSOU !

Přestože v prostorách SBC bude od 27. do 30.8. omezený provoz ( z důvodu výměny podlahy v posilovně), obě spinningové lekce budou. Dnes od 18h se na vás těší  Petr Polívka...

>>> schovej aktualitu

20.08.2015 | 20.8: SPINNING NEBUDE !

Ve čtvrtek, 20.8. bude z provozních důvodů zrušená lekce spinningu  od 18h. Důvodem je svatba Petra Polívky jr, které se zúčastní i většina lektorů. Děkujeme za pochopení.

>>> schovej aktualitu

16.07.2015 | Dnes není SPINNING od 18h

Dnes, 16.7. nebude od 18 h spinning lekce. děkujeme za pochopení.

>>> schovej aktualitu

11.06.2015 | DOPIS KLIENTŮM - UKONČENÍ PŮSOBENÍ V SBC

Vážení klienti, přátelé,kamarádi,

s politováním Vám sděluji, že naše působení v SB Centru ke dni 31.8. 2015 končí.

Přes veškerou snahu se nám po dvouměsíčním jednání s vedením SB Centra nepodařilo vyjednat podmínky, které by byly přijatelné pro další prodloužení nájemní smlouvy.
V tuto chvíli jsme obdrželi od ředitele areálu, Ing. Pecháče informaci, jak se SB Centrum hodlá vypořádat s Vašimi nevyčerpanými kredity.
Cituji :
je potřeba, aby Vaši klienti vyčerpali složený kredit, který zde mají. Toto jim musí být umožněno  do 30.8.2015, což by měla být dostatečná doba. Kredit nebude vracen, ale bude umožněno jeho vyčerpání  a to do konce srpna 2015 včetně spinningu resp. služeb provozovaných ve Vašem sále, po 30.srpnu bude kredit možno čerpat za vstupy do posilovny, squashe nebo zakoupením zboží na sportovní recepci.
Zde je nutno připomenout, že náš K-club vložené peníze nespravoval, nýbrž pouze fakturoval zpětně SB Centru za dodané služby /spinning, Jumping, Piloxing/. Tedy Váš vložený kredit je na účtu SB centra, s nimi jste zaplacením uzavřeli smluvní vztah.

Přestože pomalu začíná čas prázdnin, pokuste se využít našich hodin k vyčerpání alespoň části Vašeho kreditu.
Většina z Vás jistě věří, že spinning pro nás byl srdeční záležitostí, i proto se rozhlížíme, zda a kde pokračovat dál.

Sledujte tedy webové i Fb stránky K-clubu, kde budou další informace.

Za tým K-clubu

Kája Polívková

V Praze, 11.6.2015

>>> schovej aktualitu

11.06.2015 | Čtvrtek - SPINNING jen od 18h !!

Lekce ve čtvrtek se slučují, bude se jezdit pouze lekce od 18h. Vedení přebírá Petr P., během léta bude střídání, včas Vás upozorníme.

>>> schovej aktualitu

01.06.2015 | Pondělní lekce spinningu od 18h se ruší

S platností od 1.6. se ruší pondělní lekce spinningu od 18h. Děkujeme za pochopení.

>>> schovej aktualitu

30.05.2015 | POZOR - sobotní spinning 30.5. zrušen !

Z provozních důvodů je v sobotu, 30.5. zrušená sobotní lekce spinningu. Děkujeme za pochopení.

>>> schovej aktualitu

29.04.2015 | Květnové svátky - změny v rozvrhu

Čtvrtek 30.4 . 7h , 17 a 18h SPINNING
Pátek   1.5. – lekce zrušená
Sobota   2.5. - spin - od 9:30  Martin /záskok
Neděle  -  běžný provoz

>>> schovej aktualitu

07.04.2015 | Záskok - úterý prodoužená lekce

Zdenda je nemocný, dnešní prodlouženou hodinu bere Petr. Kdo se cítí, může dát dvojboj s ním-tj. od 19h Kondiční cvičení a pak 90 min "na vyjetí" :-)

>>> schovej aktualitu

11.03.2015 | NOVINKA - POWER JÓGA !!

Po pauze opět v našem rozvrhu lekce POWER JÓGY.
Každou středu od 19:05 , počínaje 11. březnem v našem sále - pod vedením Zdenky Kosalové. Tato sympatická dáma středního věku má za sebou léta praxe v mimopražském fitku a těší se nyní na Vás. Tentokrát nepůjde o kurz, ale o běžné lekce, můžete se tedy zapojit kdykoliv.
Cena : 120 Kč - kdo má permanentku, lze platit z kreditu (sleva se nevztahuje),  ostatní v hotovosti na recepci nebo přímo Zdeně na lekc

>>> schovej aktualitu

03.03.2015 | Zítra zkušební lekce Power jógy - ZDARMA !!

Milé klientky, pokud máte chuť si vyzkoušet hodinu Power jógy s novou lektorkou, která má zájem hodiny u nás nově vést, přijďte zítra v 19:10h. Lekce je ZDARMA !!

>>> schovej aktualitu

15.02.2015 | V pátek 20.2. - MINI maraton " Velká cena SPORTIQUE"

Tento pátek (20.2.) od 18:30 jedeme MINI maraton, tentokráte pod názvem  "Velká cena SPORTIQUE". Tato akce již není součástí MINI maraton Tour, ale parametry jsou stejné - tedy délka 2,5 hod, měření SUUNTO systémem, odměna pro prvních 5 mužů a 5 žen !! Rezervace a platba 300,- Kč na recepci fitka. Závod je jako první z dvoudílného seriálu Král K-clubu. Podrobnosti dáme všem zúčastněným na místě...stejně tak profil tratě.
Těšíme se na Vás !  Kája

>>> schovej aktualitu

03.02.2015 |

12.01.2015 | PETR MOUCHA PŘEBÍRÁ PONDĚLNÍ SPIN OD 19h.

Trochu nečekaně ukončil Kelly Brnka minulý týden svou lektorskou činnost, (důvody jsou nad rámec tohoto místa), každopádně pondělní spinning od 19h pofrčí dál a vedení se ujme Peťa Moucha - po krátké spinning pauze odpočatý , plný sil a nápadů :-) .  Kdo Petra zná, ví že o zábavu ale i pěkný trénink nebude nouze! Vzhledem k tomu, že z pracovních důvodů byla Petrova původní čtvrteční lekce od 18 h často mimo jeho časové možnosti, po dohodě tato lekce zůstane pod taktovkou Ondry Bílka. Děkujeme za pochopení a věříme, že jsme i řadu z vás potěšili.

>>> schovej aktualitu

05.01.2015 | Záskoky -Kondiční trénink a SMILE spin

Po dobu naší nepřítomnosti povede Kondiční cvičení Péťa Moucha a SMILE spin Martin Heřman. Oba jsou zárukou, že si lekce užijete !! 

>>> schovej aktualitu

22.12.2014 | Dnes jede spin od 19h Péťa MOUCHA

Dnešní spinning od 19 :05 h, za nemocného Kellyho, s vámi pojede Péťa Moucha. V podstatě  100 % záruka zábavné hodiny - což v předvánočním shonu ocení asi každý. Tak si najděte čas i na sport. 

>>> schovej aktualitu

14.11.2014 | 17.listopadu SPINNING od 18, v sobotu záskok s Ivankou !

Zítra, tj v sobotu -pojede s Vámi spinning Ivanka. Ve státní svátek bude jen jedna hodina- od 18:00, ale můžete se těšit na nabitou lekci pod vedením Ondry Bílka, který je sice v týmu nový, ale rozhodně nezkušeností netrpí :-)

>>> schovej aktualitu

10.11.2014 | MINI MARATON - již tento pátek !!

Rezervační formulář se již plní, my chystáme kvíz a ceny pro šikuly a sporťáky, takže se na Vás těšíme v pátek 14.11. v 18:30h nejpozději. Ten, kdo potřebuje nově zaregistrovat SUUNTO pás nebo upravit stávající údaje, napište email, nahlašte na některé spinnig hodině Martinovi a nebo přijďte v pátek dřív!

Těší se na Vás Kája a spol 

>>> schovej aktualitu

24.10.2014 | Ve státní svátek jedeme VŠECHNY LEKCE !

V úterý, 28. 10 bude kompletní rozvrh lekcí, pouze ranní hodiny začne v 8h.

Přehled: 8:00 - SPINNING s Martinem, 18:00 - SPINNING s Ivanou,

19:05- KRUHOVÝ TRÉNINK s Petrem, 20:10 - SPINNING dl. se Zdeňkem 

Pondělní lekce jsou také beze změny, po nemoci přijde jezdit opět  Kelly. 

>>> schovej aktualitu

07.10.2014 | NOVÉ LEKCE od příštího týdne !!!

I když nám podzim ukazuje svou vlídnější tvář, nastal čas na očekávané NOVÉ hodiny. A není toho málo....

PRODLOUŽENÉ LEKCE - stejný čas, nové vedení čtvrteční hodiny. Naše tradice- 90 min, tréninkové hodiny- ÚTERÝ A ČTVRTEK, OD 20:10h. V tomto roce se budete ve čtvrtek potkávat s novým lektorem, Ondrou Bílkem. Mladá krev, spousta energie a také zkušeností s outdoor cyklistiky. Opravdu se máte na co těšit !! Úterý bude jezdit Zdeněk Škácha.

SMILE spinning -   ČTVRTEK od 17h, pohodová lekce, kdy se nehoníme v rychlých frekvencích, ale nebojíme se občas řádně dotáhnout. Kdo chce, jede se sportestrem, pár jich máme i k zapůjčení. Lekce vedu já (Kája)

PEVNÉ BŘICHO, ZDRAVÁ ZÁDA -  STŘEDA od 19:05h. začíná další z novinek K clubu. Chceme vám přinést nejen radost z jízdy na kole (a v zimě na spinneru), ale i kompenzovat někdy jednostrannou zátěž. Právě slabé břicho, resp. ochablé hluboké svaly, mají vliv na bolesti zad. Pod vedením Kačky máte šanci se těchto problémů vyvarovat. Určitě stojí za to cvičení vyzkoušet.

Těšíme se na Vás na všech našich lekcích !  Kája a tým K-clubu 

>>> schovej aktualitu

03.10.2014 | Dnes mimořádně rušíme SPINNING !!

Dnes, tj v pátek od 18 h nebude SPINNING s Martinem Bučkem. Děkujeme za pochopení a příští pátek už opět jedééééém !

>>> schovej aktualitu

26.09.2014 | Dnes záskok - spinning od 18h jede Petr

Peťa Polívka  bere dnešní spinning lekci za Martina Bučka, který včera absolvoval nečekaně dlouhé zubařské ošetření a dle jeho slov.." do skoku (tedy ani do spinnu) mu není"...

>>> schovej aktualitu

24.09.2014 | Novinky na Fb a něco i na osobním webu

Bikeři a bikerky, pokud ještě nechodíte do fitka, kde jsme vyvěsili upoutávku na společnou sobotní akci , podívejte se na Fb stránky K-clubu. Najdete podrobné info. A do kalendáře si zapište datum 4.10. Počasí bude nejkrásnější :-).

A kdo si rád počte něco z mých závodních zážitků, nový příspěvek je na osobních stránkách. Píšu, co mi síly stačí, ale mám "povinnosti" i pro dva cyklo servery, tak ten čas  musím nějak rozumně podělit :-). A taky musím občas na koloooooo :-) !! 

Kája 

>>> schovej aktualitu

22.09.2014 | Dnes premiérově nový lektor Ondra Bílek !

Dnešní spinning od 19 h, za nemocného Kellyho pojede naše nová instruktorská posila - Ondra Bílek. Přijďte ho podpořit ! 

>>> schovej aktualitu

15.09.2014 | DNES rozjížídme dle NOVÉHO ROZVRHU

Dnes, tj. od 15.9. jedeme dle upraveného rozvrhu. Jak jsme již annoncovali, čeká vás pár změn - dnes od 18h se nově můžete těšit na Aleše, zítra v 19:05 zas protáhne tělo na KONDIČNÍM tréninku Petr. Ostatní změny budeme průběžně aktualizovat, nové cvičení představíme podrobněji. Za tým K-clubu se na vás těší Kája

>>> schovej aktualitu

08.09.2014 | NOVÝ ROZVRH - JEDEME OD 15.9.

Tak se nám blíží půlka měsíce a s tím i avizované novinky v ROZVRHU lekcí. Jako již tradičně , rozjezd bude pozvolný :-) , tedy nevystřelíme všechny změny najednou, lekce budeme přidávat, zkraje října se tedy dočkáte i např. oblíbených prodloužených hodin.

K-club, váš Cycling point. Nový směr ? nebo návrat ke "starým" kořenům - v tomto duchu chceme pro vás fungovat. Kromě tradičních  SPINNING hodin, s menšími přesuny instruktorů /Aleš, Ivča/, budete mít  trénink na prodloužených lekcích, ve čtvrtek s novým lektorem Ondrou. Ale chceme také zlepšit vaší obecnou kondici, o to se postará KONDIČNÍ TRÉNINK  s Petrem P., který zařazujeme poprvé v sezóně ve večerní čas! Nejen cyklisté potřebují PEVNÉ BŘICHO, ZDRAVÁ ZÁDA - nově  koncipovaná hodina bude ve středu, s Kačkou - která je již půl roku také specialistkou na fitness. Brzo také nastartujeme SMILE spinning - moji milí, nezlobte se, že nemám večerní hodinu, ale můžeme se vídat i jindy. Pro milovníky outdoor jízdy totiž plánujeme společné akce, vyjížďky.

Těšíme se na Vás !              Kája 

Změny - shrnutí:

Po - Aleš od 18h SPINNING , Út - Ivana SPINNING od 18h , KONIČNÍ cvičení s Petrem od 19:05, St - Spinning od 18h, Pevné břicho, zdravá záda od 19:05 s Kačkou

>>> schovej aktualitu

03.09.2014 | Nový rozvrh již brzy...

Zdravíme Vás v poprázdninovém čase. Tak, jako každý rok, letní rozvrh opustíme v půli září. Někteří z vás ještě čerpají dovolenou, stejně tak i naši lektoři nabírají síly. Trochu nás také trápí dopravní omezení kolem fitka, které vyvrcholí v týdnu 20. - 25.9. O tom ještě napíšeme podrobněji. V novém ROZVRHU bude  pár změn, doufáme, že většinu z vás potěší. Reagovali jsme na vaše odezvy, poptávku. Tak již brzy tady....!

>>> schovej aktualitu

01.09.2014 | DNES NENÍ ZUMBA !!

Dnes odpadá lekce ZUMBY, Petra má třídní schůzky se svým prvňáčkem a hodinu nestíhá. děkujeme za pochopení.

>>> schovej aktualitu

22.08.2014 | Tuto neděli jede Zdeněk. Příští týden Kačka.

Nedělní lekce je v režimu střídání instruktorů - Kačky a Zdendy. V tuto chvíli je domluva na střídání pravidelně po týdnu : tedy tuto neděli jede Zdeněk a příští týden bude Kačka.

>>> schovej aktualitu

01.08.2014 | Kondiční trénink v srpnu ZRUŠEN.

V srpnu se ruší čtvrteční Kondiční trénink. Sledujte web, kde včas oznámíme novinky k podzimnímu rozvrhu.

>>> schovej aktualitu

24.07.2014 | Dnes mimořádně záskok za Petra Mouchu

Dnešní spinning lekci od 18 hod za Peťu Mouchu jede Kačka Satrá. Na Kondiční trénink ale Petr dorazí, takže si přijďte od  20 h dát do těla :-)

>>> schovej aktualitu

21.07.2014 | Záskok za Kellyho - jede Zdeněk

Dnes jede Kellyho lekci Zdeněk Škácha. Čeká vás sportovně laděná  hodina se skvělou hudbou - tak to vyzkoušejte!

>>> schovej aktualitu

21.07.2014 | Tento a příští týden není ZUMBA a PILOXING

Tento a příští týden nebudou lekce ZUMBY a PILOXINGU. Po dohodě s lektorkou Péťou jsme nezajišťovaly záskok, protože i vy čerpáte dovolené a tak se všechny opět sejdete s chutí cvičit na začátku srpna - v pondělí 4.8. Petra zdraví a těší se na Vás !

>>> schovej aktualitu

14.07.2014 | Dnes není ZUMBA !!

Dnešní lekce ZUMBY s ruší. Petra se na vás těší ve čtvrtek, na lekci PILOXINGU.

>>> schovej aktualitu

09.07.2014 | Tutp neděli jede Ivanka Měkotová

Komu se stýská po Ivče a jejích lekcích, tak tuto neděli bere od 18 h záskok. Tak si přijďte užít fajn hodinu.....

>>> schovej aktualitu

29.06.2014 | Dnes SPINNING se Zdendou

Tuto neděli jede spinning lekci Zdenda Škácha. Těší se na vás v 18h.

>>> schovej aktualitu

20.06.2014 | KONDIČNÍ CVIČENÍ pokračuje !!!! Přijít může každý...

Pro velký úspěch:-) a především na vaše přání ještě pokračujeme v kondičním cvičení s Petrem. POZOR : změna času - v úterý se bude začínat až po spinningu s Alešem, tj v 20:10h - stejně jako ve čtvrtek. Cvičit se bude i o prázdninách, střídání je domluvené s Petrem Mouchou. Podrobnosti upřesníme.  VSTUP na hodiny je z klubové permanentky, nebo se platí jednorázový vstup v hotovosti na recepci.

>>> schovej aktualitu

17.06.2014 | Od příštího týdne LETNÍ ROZVRH !!

Čas prázdnin, dovolených se blíží...a tím i změny v rozvrhu. Každý den ale budete mít prostor a nabídku k pohybu - ať už půjde o spinning nebo o taneční ZUMBU a PILOXING. V tištěné podobě jsou rozvrhy ve fitku, v on-line verzi a zanedlouho i zde, v sekci ROZVRH.  Krásné letní dny Vám přeje tým K-clubu

>>> schovej aktualitu

16.06.2014 | Pozor - zítra z mimořádných důvodů není SPINNING s Alešem

Omlouváme se, zítra je mimořádně zrušená hodina spinningu od 18h. děkujeme za pochopení. 

>>> schovej aktualitu

10.06.2014 | Cvičíme a CHLADÍME !!!!

I přes úmorná vedra si můžete přijít zasportovat do (relativně :-) ) příjemného prostředí našeho fitka. V sále běží od dopoledních hodin klimatizace, tak věříme, že si své aktivity i dnes užijete.

>>> schovej aktualitu

25.05.2014 | Dnes areál SBC uzavřen - lekce jsou zrušené !

Jak jsme již informovali, dnes, 25.5. je uzavřen po celý den areál SBC, z důvodu čištění podlahové krytiny na recepci a v restauraci. Z tohoto důvodu nemohou být ani u nás v sále žádné lekce ! Děkujeme za pochopení.

>>> schovej aktualitu

16.05.2014 | Neděle - SPINNING vyjímečně až od 19:05 h !!

Vzhledem k tomu, že v neděli odpoledne, do 19h je celý areál SBC pronajatý spol. PPF, musíme zrušit hodiny JUMPINGu. Aby jste si ale mohli protáhnout tělo, SPINNING nerušíme,  jen se začátek výjimečně posune na 19:05h. Těšit se na Vás bude Zdenda  Škácha

>>> schovej aktualitu

14.05.2014 | Úterý a čtvrtek - večer cvičíme !!!

Jak jste si povšimli, z rozvrhu zmizely prodloužené hodiny - většina jejich klientů si již užívá jízdy venku. Ale jen s kolem si nevystačíme (te) :-) ! Pro všechny, co mají zájem udržovat komplexně své tělo, máme nově ve večerních hodinách  doplňkovou aktivitu - Funkční kondiční trénink. Na lekci přirozenou formou procvičíte všechny možné svaly v těle, zpevníte tolik důležité "core", pestrost cviků dělá hodiny zábavné, intervalové metody velmi účinné. Hodiny vede zkušený trenér, Petr Polívka....a pánové - rozhodně se nejedná jen o dámskou záležitost. Máte možnost zakoupit zvýhodněné "permanentky" na 10 lekcí  (nebo 6 lekcí ) a nebo přijít na klasickou klubovou kartu, kterou používáte na spinning.

>>> schovej aktualitu

13.05.2014 | Dnes poprvé FUNKĆNÍ TRÉNINK s Petrem ! V 19h !!

Dnes začíná 6 ti týdenní blok funkčního tréninku /viz odkaz/. Cvičení je uzpůsobené tak, aby jste mohli pohromadě lekci zvládnout i s různou "vstupní" kondicí !  Pokud ještě váháte, můžete využít i jednorázovou návštěvu a pak teprve zakoupit zvýhodněné permanentky na 6 nebo 10 vstupů.  

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=807515639260355&id=324972587514665

>>> schovej aktualitu

11.05.2014 | Mrkněte na upoutávku na JUMPING s Kačkou !!

To, že se nemusíte obávat JUMPING lekce, naopak, že je to s naší Kačkou velmi zábavné, a taky účinné cvičení - a proto chodí "makat" i pánové ! - o tom, se můžete přesvědčit v krátkém videu z hodiny:      https://www.facebook.com/photo.php?v=660070967399477&set=o.324972587514665&type=2&theater&notif_t=like

 

 

 

 

 

 

 

>>> schovej aktualitu

08.05.2014 | SMILE spinning dnes se "záskokem" - jede Petr

Moji milí ze SMILE i odjindud, jak jsem hlásila, můj meniskus si žádal menší "repasi". Jsem už po zákroku doma, a pokud vše půjde jak má, příští čtvrtek už jsem opět v sedle svého spinneru Tyrana:-). Zatím jsem dopsala dlouhý příspěvek na osobní web, tak si můžete přečíst "čtvrtletní shrnutí":-). Těším se navi... Kája 

>>> schovej aktualitu

08.05.2014 | Dnes SPINNING i PILOXING !!

Od 9h se jede "ranní" spinning s Martinem, v 17h bude SMILE, ale s Petrem (já budu ještě pár dní o berlích), od 19h je pro dámy PILOXING s šikovnou lektorkou Josefínkou, která zaskakuje za Péťu, která naskočí do svých lekcí již příští týden. 

Těšíme se na Vás !

 

>>> schovej aktualitu

04.05.2014 | Pozor - 8.5. jen malé změny v rozvrhu

Ve čtvrtek, kdy nás čeká opět pracovní volno, si u nás v klubu můžete ráno i v podvečer zasportovat.  

Ranní SPINNING se posouvá na 9h a dále jedeme od ještě od 17h , od 19h je pak lekce PILOXINGu.

>>> schovej aktualitu

28.04.2014 | Dnes ještě není lekce ZUMBY !!

Dnes ještě nebude lekce ZUMBY, Petra doléčuje své polámané žebro. Příští týden už začne cvičení s dětmi, jak to bude s večerní hodinou ještě není jasné - sledujte web a on line rezervační systém.

>>> schovej aktualitu

22.04.2014 | Ve středu opět JUMPING ! Spinning posouváme na 19:05h

Na základě Vašich ohlasů vracíme do rozvrhu JUMPING. V "letním" čase bude začínat v 18h a SPINNING lekce v 19:05h. Na obou lekcích se na Vás těší Kačka.

>>> schovej aktualitu

15.04.2014 | PILOXING ve čtvrtek BUDE !!

Milé dámy, slečny, báječné ženy - protože jsme opravdu nechtěly s Péťou nechat vás bez možnosti si přijít zatancovat, máme na čtvrteční hodinu náhradu. Tak určitě doražte na svou oblíbenou lekci.  A Péťo - ty se pěkně uzdravuj !!

>>> schovej aktualitu

15.04.2014 | VELIKONOCE - jedeme pro Vás téměř vše !

Také o Velikonočních svátcích si můžete přijít zasportovat. Pátek až neděle je beze změny, v pondělí pozor - bude pouze SPINNING a již od 18h . Lekci povede Kačka Stará. 

>>> schovej aktualitu

14.04.2014 | Dnes není ZUMBA , ve čtvrtek už cvičit budeme !

Z důvodu zranění naší Péti musíme zrušit dnešní lekci ZUMBY, nicméně ve čtvrtek už se bude tančit, cvičit.....tak se těšte :-) !

>>> schovej aktualitu

10.04.2014 | PILOXING DNES ZRUŠEN !!!

Dnešní lekce PILOXINGu je zrušená z důvodu zdravotní indispozice Péti. O dalších lekcích budeme informovat co nejdříve a Péťe přejeme, ať jí žebro moc nebolí a je brzy zase FIT a mezi námi !!!

>>> schovej aktualitu

17.02.2014 | ZUMBA a Piloxing tento týden odpadají !

Jelikož je Péťa Karásková na jarních prázdninách, tento týden nebude pondělní ZUMBA a ve čtvrtek PILOXING. Děkujeme za pochopení.

>>> schovej aktualitu

02.02.2014 | GRAND Finale uzavřelo sérii MINI maraton TOUR

Je to za námi. A že to byla jízda...... !! Díky Vám všem, co jste se účastnili, bojovali o bodíky, bavili se s námi při kvízech, soutěžích, užívali jste si parádní spinning pod vedením Martina, Zdendy, Aleše, kteří se vždy snažili Vás strhnout k výkonům skvělou hudbou. Měřili jsme výkony, vyrovnaný souboj až do konce vyvolal vtipné diskuze na našich FB stránkách K-clubu. Igor se Zbynďou nám udělali souboj napínavý až do poslední minuty. Já - tělem i duší závodník, už byla předem smutná, že i tentokrát může být vítěz jen jeden... Igor se popral i s nečekanou zdravotní indispozicí a obhájil loňský triumf. Zbyněk bral stříbro - ale potlesk a uznání měl stejné, jako vítěz !  Na třetím místě..velmi nenápadně, ale zkušeně "dojel" Authorák , Milan Vančura. Ale pozor. Ať nemluvím jen o chlapech. I mezi ženami to bylo zajímavé. Mezi zkušené vlétla hvězdička Andy Pexová a odnesla si zaslouženě skleněnou trofej. Rozdíl mezi druhým a třetím místem byl necelý bod - a to je na 7,5 hodiny jízdy opravdu rozdíl minimální. Tak se ze stříbra radovala Radka Šprýňa :-). a na třetím místě skončila Janička Hofmanová. Pro nás všechny, i ty, co šlapali bez sportestrerů a užívali si "atmosféry", i další "kolemjdoucí" to byly moc příjemné páteční večery..(někdy i sobotní rána:-)) .

Tedy -nesmutněte, že to skončilo, už pro Vás hledáme termín na další "dvojboj"....ale o tom až příště !    Díky , skupino :-)  !!    Vaše Kája 

>>> schovej aktualitu

15.01.2014 | (Nejen) Příznicvům úterní prodloužené: Jak se má Péťa "Petr-trenér"

Na konci října jsme annoncovali zahájení oblíbených prodloužených hodin. Po letní pauze jste se těšili i na řízené tréninky s Petrem. Jenže doteď Petr nenastoupil....Přestože jsem se spoustou lidí mluvila, píšu i sem  pár slov o tom, co se děje. Už je to dva a půl měsíce, co se poměrně nečekaně zhoršil Petrův zdravotní stav. Pravda, měli jsme za sebou organizaci 4 nočních závodů, což bylo fyzicky, ale psychicky vyčerpávající. A pro Petra, coby ředitele logicky nejvíc,i když mu to skoro nikdo nevěřil :-), že by stres dohnal i jeho, velkého pohodáře. A jak už to bývá, průšvihy nechodí při jednom. Oslabený organismus už neměl sílu bojovat se streptokokem, který v dřívějším čase Petr někde potkal. Výsledkem byla zhoršující se mobilita, únava, bolesti ve velkých kloubech, později i na dalších místech těla. Autoimunitní reakce.Tuto diagnózu můžu napsat až teď, kdy máme za sebou řadu vyšetření - na interně, revmatologií, na infekčním oddělení, na imunologii. S trochou úsilí se Petr dostal do kvalitní péče a snad už se blýská na lepší časy. Jen se musí teď držet hodně, hodně zpátky, nesportovat (nejde to), dobře jíst (snažím se:-), odpočívat (hlídám ho) a trpělivě čekat až to přejde. Snad to nebude trvat dlouho a ještě si s Vámi nějaké ty hodiny v zimním čase zašlape ! Kája

>>> schovej aktualitu

07.01.2014 | SMILE Spinning - už tento čtvrtek

Moji milí...po dlouhé pauze opět pohodová lekce SMILE Spinning. Tak se na Vás moc těším ...už tento čtvrtek, od 17hod.  Kája

>>> schovej aktualitu

06.01.2014 | 3. díl MINI maraton Tour - již tento pátek !!

Již tento pátek pokračuje dalším dílem oblíbený seriál MINI maratonů - 2,5 hodiny v sedle -tentokrát s motivem "Po stopách Pražské 50 " - domácího závodu, který zdolal nejeden z Vás. Náš MINI maraton je přístupný každému, tedy nejen těm, co si měří v rámci soutěže své úsilí sportestrem  SUUNTO. Vzhledem k tomu, že na minulé jízdě byl plno, neváhejte s rezervací kola ! Start trdaičně v 18:30h. Těší se na Vás tým K-clubu...Martin, Zdenda, Aleš a Kája

>>> schovej aktualitu

02.01.2014 | Dnes není prodloužená hodina SPINNINGU

Dnes změna oproti původnímu rozvrhu - večerní prodloužná lekce se nejede. Děkujeme za pochopení.

>>> schovej aktualitu

01.01.2014 | PF 2014

Tak ať to všechno šlape... i letos, naši milí ...  :-)

Přeje Kája a tým K-clubu 

>>> schovej aktualitu

30.12.2013 | Silvestrovská hoďka s Alešem !!!

Zítra od 13 hod si přijďte užít Silvestrovskou hodinu, kterou pro Vás specielně naplánoval Aleš. A že to bude jízda....... :-) 

>>> schovej aktualitu

16.12.2013 | VÁNOČNÍ ROZVRH

VÁNOČNÍ ROZVRH ke stažení: VANOCE2013.pdf | VANOCE2013.jpg

>>> schovej aktualitu

10.12.2013 | Vánoční spinning maraton - 21.12. - přijdete ?

Tradiční Vánoční spinning maraton už se pomalu blíží. Podrobné informace jsou ve fitku na nástěnce již pár týdnů, příští pondělí definitivně potvrdím, jestli pojedeme variantu 2, tj. souvislá jízda cca 3 hodiny (jeden člověk-jedno kolo) a pak zábava. Zatím to dle počtu rezervací napovídá...  Těší se na Vás téměř kompletní tým K-clubu : Kačka, Ivanka, Péťa Moucha, Zdenda, Aleš, oba Martinové a Kája s Petrem.

>>> schovej aktualitu

09.12.2013 | Pozor - dnes záskok za Kellyho !! Lekce se výjímečně posouvá na 19:15h.

Zpráva z nedělního večera - Kelly marodí a opravdu nemůže vést svou lekci, záskok za něj bere Martin. A ještě jedna změna - spinning začíná výjimečně o 10 min později, tedy v 19:15h. Holčiny ze Zumby mají předvánoční tancování s přípitkem. Díky všem za pochopení - za týden opět v tradiční čas a s Kellym :-) 

>>> schovej aktualitu

28.11.2013 | Vzkaz od Honzy - TRX se v pátek ruší.

Z důvodu mimořádné spinningové akce se v pátek ruší TRX. Honza se na Vás těší opět v pondělí nebo dle  domluvy na individuelní lekci.

>>> schovej aktualitu

28.11.2013 | V pátek opět MINI maraton - běžná lekce bude !

Jsme jeden tým :-) a tak pokračujeme v osvědčeném modelu. klienti, kteří chtějí v pátek přijít na běžnou lekci, se svezou s maratonci... ..jako bonus je možnost si jízdu o trochu prodloužit a také si užít atmosféry MINI maratin TOUR. Nezapomeňte ale, že začátek je v 18:30h a i počet míst je omezený.

>>> schovej aktualitu

25.11.2013 | Druhý díl MINI maraton TOUR již tento pátek !!

Čas běží a už tento pátek se koná 2. díl seriálu MINI maraton TOUR. Profil bude velmi zajímavý - jeli jsme si pro něj za hranice do rakouského lyžařského střediska Flachau, na noční  MTB závod. Přihlášky na recepci, prosím co nejdříve, a kdo chcete zapůjčit pás k měření a nejste v evidenci,  napište i své údaje (jméno, příjmení, výška, váha, věk). Start v 18:30h. Těší se na Vás Kája, Martin, Zdeněk a  Aleš.  

>>> schovej aktualitu

19.11.2013 | Za PETRA jede PETR :-)

Tak i dnes si užijete prodlouženou hodinu s Péťou Mouchou, který si vzal na svá bedra záskok za nemocného Petra. Ten se snaží , aby byl co nejdříve v kondici a naskočil opět do role "trenéra". Nicméně dle feedbacku je záskok v podobě Mušky velmi hodnotný. A tak jsme rádi, že jste rádi :-)

>>> schovej aktualitu

15.11.2013 | Pozor - info k dnešní lekci SPINNINGU

Dnes probíhá od 18:30 hod MINI maraton, ale po zkušenostech v předchozích ročníků, NERUŠÍME klasickou lekci, z důvodu, aby  pravidelní účastníci pátečních hodin nepřišli o svůj trénink. Jen se začátek  posouvá na 18:30 h ...Rezervace a platba probíhá klasickým způsobem na recepci a Vy si tak můžete "ochutnat" atmosféru akce a třeba si příště dít už 2,5 hod maratonek s námi :-) .

>>> schovej aktualitu

13.11.2013 | První MINI maraton se blíží...!!!

V pátek, 15:11. zahajujeme prvním závodem již 3. ročník oblíbené Spinning série MINI maraton TOUR. Podrobné ino je ve fitku na nástěnce, zde to nejdůležitější : start v 18:30h, délka jízd 2,5 hod pod vedením tří instruktorů : Martina, Zdeňka a Aleše. Rezervace a platba na recepci -300,- Kč.  Za tuto částku si zajedete a dostanete v průběhu i po akci občerstvení. Doprovodný program, soutěžní kvíz, ceny pro tři muže a tři ženy z měření SUUNTO, Toliko vše, těšíme se na Vás. Za realizační tým zve a zdraví -  Kája

>>> schovej aktualitu

12.11.2013 | Za PETRA jede PETR :-)

Jak víte, provází i Petra -trenéra, zdravotní problémy a ještě s dnes na vedení prodloužené hodiny necítí. Tak máte ale velmi kvalitní záskok s jistotou zábavné hodiny - dnes jede za Petra Polívku Petr Moucha. 

>>> schovej aktualitu

05.11.2013 | SMILE Spinning - kdy bude...?

Moji milí, Vy co jste rádi chodili na Smile Spin, věřte, že už byla zahajovací lekce "na spadnutí", ale....  Moje dosavadní otálení souviselo s tím, že jsem na konci léta musela začít léčit - a trochu razantněji - déletrvající problém z ploténkou. Zatím poslední "akce" proběhla v půli října a teď už jsem mohla na nějaký čas svou lekci vést. Jenže jsem to trochu zkomplikovala a včera (v pondělí) jsem si naprosto nenápadnou činností (důkladný strečink) přivodila bolestivé zranění v rameni. Resumé je jasné: minimálně týden bez jakékoliv aktivity. Tak prosím ještě vydržte - i já se na Vás MOC těším !!   Kája

>>> schovej aktualitu

02.11.2013 | Tuto neděli nebude Jumping s Kačkou !

Omluváme se, ale tuto neděli musíme mimořádně zrušit lekci JUMPINGU od 17h. Děkujeme za pochopení.

>>> schovej aktualitu

30.10.2013 | PRODLOUŽENÉ LEKCE - jedeeeeéééém !!! Už zítra..

S posledním říjnovým dnem startujeme vaše oblíbené prodloužené hodiny. Tradiční čas, tradiční lektoři. Martin zahajuje již tento čtvrtek !!

Pro nově příchozí  - každé úterý ( Petr) a čtvrtek ( Martinem H.), prodloužená 90´lekce, začátek v 20:10 h.  

>>> schovej aktualitu

25.10.2013 | POZOR - sobotní SPINNING je ZRUŠENÝ

Tuto sobotu, 26.10. je dopolední SPINNING zrušený. Ostatní víkendové lekce budou. Děkujeme za pochopení.

>>> schovej aktualitu

22.10.2013 | Státní svátek 28.10. - Spinning s Kellym ANO, Zumba se ruší

V pondělí , kdy je pracovní volno, omezujeme rozvrh jen částečně...odpadá dětský kurz Zumby Kids a také Zumba pro dospěláky, ale těšit se můžete na lekci SPINNINGU s Kellym od 19:05h.  Užijte si volna, ale nezapomeňte na nás :-) 

>>> schovej aktualitu

20.10.2013 | Martinovo pozvání na páteční spinning v keltském duchu - opět 1.11.

 Keltský spinning při svíčkách a irské hudbě si budete moci opět zajet s Martinem Bučkem v pátek 1.listopadu. Nevšední kombinace sportu a relaxu vás určitě pozitivně naladí. 

>>> schovej aktualitu

27.09.2013 | Nedělní "návrat" - Zdeněk spinning od 18h

Po delší pauze se na Vás v neděli těšít na spinning lekci Zdenda Škácha. Přijďte ho podpořit...

>>> schovej aktualitu

23.09.2013 | Podzimní radosti :-)

Když už jsem se pomalu smířila s tím, že moje letošní závodění bude spíš trápením, přeci jen mi podzim přinesl pár světlých momentů.  Poslední srpnový víkend se jel další z dílu Galaxy série, v jihočeské Jistebnici. Pár dní před závodem jsem dostala nový bike –TREK Super Fly FS 9.9 SSL. V překladu – 29 palcové, karbonové celoodpružené kolo. .Na zajetí a „zvykačku“ bylo pár hodin, jméno dostal hned – Black J . Šla jsem do závodu ne s cílem podat super výkon, ale spíš poznat, jak si s kolem budu rozumět. První dojem byl fajn, větší pohoda ve sjezdech, trošičku nejistota v technických pasážích. Výsledek nad očekávání, vyhrála jsem celkově a ve velké pohodě.

Vítězný Van Gilern cup.

O týden později byl na pořadu pěkný terénní závod, nedaleko Prahy, s bezva organizací , atmosférou i pěknými odměnami pro jednotlivce i smíšené páry. A tak jsme po dlouhém čase vyplnili společnou přihlášku s Petrem. Prioritní pro mě ale byla individuelní soutěž, kde jsem měla těžkou soupeřku. Musím (a ráda) zmínit jméno jedné dámy, která už také nepatří věkově mezi nadějné juniorkyJ, ale v letošním roce dokázala nechat za svými zády na několika akcích své o mnoho let mladší soupeřky. Vodačka Marcela Prskavcová, mimochodem maminka vicemistra světa ve vodním slalomu, disponuje obrovským fyzickým potenciálem. Já měla navrch v technice. A pak…..můj Black…jelo se mi skvěle, z kopce ale i do kořenových výjezdů jsem měla výborný pocit. Ne, že by mě nebolely nohy….to zas prrr  !!! Navíc jsem měla pomalý defekt a jednou jsem musela dofouknout zadní kolo, což mě stálo dobrou  minutu a půl. Ale v cíli jsem se radovala a užívala si po dlouhé době pocit z dobré jízdy. A za chvíli i dvojí radost - kromě vítězství mezi ženami jsem šla na vyhlášení ještě jednou - vyhráli i smíšené týmy. 

Pražská 50 – vítězná obhajoba

Účast na letošní „Pražské 50“ vlastně „zajistil“ sám ředitel – a to když mi na jaře prosil o autorizaci plakátu k závodu, kde použil mojí loňskou fotku z vítězného průjezdu cílem. Kromě pár vyvolených světových cyklistek se většině nedostává velké popularity , takže to byla pro mě pocta. Pravda, do historie závodu jsem se zapsala 5 ti vítězstvími v řadě, i tak ale velmi milé překvapení. Moji blízcí mi řekli, že by ta „ Holka s plakátu“ měla na startu ještě jednou stát a tak jsem si zářijové datum zapsala do kalendáře. Petr mi přichystal specielní kolo, resp. jsem Blacka vyměnila za „Malýho – což je kolo pouze s odpruženou vidlicí a na malých kolech. A taky jsem si dala pár specielních tréninků, včetně vytipování vhodných míst k ataku. Tušila jsem, že se sejde opět větší konkurence. Jak moc ale vyrovnaný závod nakonec pojedeme, napadlo málokoho. Po startu následují v rychlém sledu tři kopce, bojuje se o skupinu. Byly jsme spolu. V průběhu dalších 20 km se naše pořadí přesýpalo, ale stále v kontaktu. Nájezd do předposledního kopce, atak mojí soupeřky, ale daří se mi držet její tempo. Zbývá jeden blátivý sjezd –pár chlapů padá, ale my nechybujeme ani jedna, zbývá poslední cca 350m výjezd, na začátku ztrácím, jsem třetí, ale brzo se dostávám do rytmu, a jsem zas po boku první holky. Nedarujeme si ani centimetr, zkouším před vrškem nastoupit, ale jedeme pořád vedle sebe. Je tu rovina a pak už jen 2 km sjezd s řadou zatáček. Zkouším to znovu, nástup za zatáčkou, nástup i z kopce, získávám pár metrů….moc nevěřím tomu, že to udržím, cíl je tak daleko ale není jiná možnost, než jet úplný doraz. Poslední metry…lapám po dechu, na kyslíkový dluh už jedu dlouho. Touha po vítězství byla veliká…..a podařilo se ! Po šesté v řadě..o 9,5 vteřiny. Na vítězné gesto, podobné loňskému rozhodně síly nemám, naopak se poroučím k zemi s jednou touhou se vydýchat. Ale za pár minut je fajn…moc fajnJ.

>>> schovej aktualitu

19.09.2013 | K-club se připojuje k celonárodní akci Dny fitness – Česko se hýbe

Přijďte si k nám do K - clubu zacvičit, zdarma vyzkoušet nové aktivity , v některý z následujících dní.

PÁTEK- 20.9. od 18 h – SPINNING 55 min

SOBOTA – 21.9. od 9:30 h SPINNING 55 min, 10:30 a 11:30 – Jumping /tramplínky/ - cvičení pro dospělé i děti – 30 minutová zkrácená lekce, přizpůsobená tak, aby si mohli spolu zacvičit malí i velcí

NEDĚLE – 22.9. od 17 h JUMPING – 55 min, od 18h – SPINNING -55 min

Těšíme se na Vás ! Za tým K-clubu, Kája Polívková

>>> schovej aktualitu

12.09.2013 | Tento pátek SPINNING od 18h - s Martinem Bučkem !!

Přidáváme další spinning lekci, a určitě se máte na co těšit. Tohle mi dnes přišlo na Fb...na dotaz, .jak se Martin na zítřek chystá: . " ....jasně, tvořím nové CD. Cíl je jasný: v sezóně plný sál, tak doufám, že se to podaří :-) ! ..."

Tak přijďte roztočit pedály a pokřtít svým potem nově poskládané CD, s rovinkami a motivačními kopci jen pro Vás  :-).

>>> schovej aktualitu

30.08.2013 | NOVINKY !!! ROZVRH na září ....od 9.9. rozjíždíme

Milí klienti, návštěvníci K-clubu.

Pomalu se nám rozjíždí nová sezóna a po prázdninovém redukovaném programu, přicházíme s novým rozvrhem, i několika novinkami v nabídce a také změnami ve vedení lekcí. Nebylo lehké poskládat hodiny tak, abych vyhověla jak Vašim potřebám, tak i možnostem instruktorů. První změnou je přechod Kellyho na pondělní večer, jeho lekce začíná krátce po 19h. O tomto kroku Kelly informoval svou skupinu v předstihu, věřím tedy, že si většina najde cestu na jeho hodiny i v tento nový čas. Tím se nám „uvolnila“ úterní hodina od 18h, tu nyní povede náš muzikant, „rocker“ Aleš. Už teď vím, že jsem udělala radost spoustě klientů. Změny a přesuny pokračují dál. V našem rozvrhu přibyla novinka ze světa fitness- PILOXING. Zábavné, dynamické cvičení, které pod vedením skvělé Petry Karáskové, zaručeně osloví spoustu z Vás. Tato hodina si říká o dobrý čas, a tak se logicky dostala do rozvrhu na čtvrteční večer, od 19:05h. Sice budeme stěhovat kola před (od 18h opět prima lekce s Petrem Mouchou) i pak zpět, na prodlouženou hodinu s Martinem, ale Petra prokázala skvělý potenciál už na hodinách Zumby, takže to stojí za to! Nesmím zapomenout na můj čtvrteční SMILE spinning od 17h, pohodovou lekci, kdy se neženeme za výkony, ale prožitky. Ještě se vrátím k úternímu rozpisu. Od 19:05 se budete vídat s Ivankou Měkotovou. Nechci, stejně jako řada z Vás, o tuto lektorku přijít, má místo v týmu, vybudovala si na pondělních hodinách také svou stálou skupinu. I tady věřím, že osloví „moje“ úterní klienty a stejně tak, že jí budou následovat Ti, co chodili na pondělní lekce. Středa je den KačkyJ, trojblok Jumping děti, Jump dospělí, Spinning, resp. ve večerních hodinách jí doplní Lenka Landová opět s kurzem PILATES. Tradiční rána-úterý a čtvrtek s Martinem zůstávají, stejně tak jako večerní prodloužené lekce (úterý Petr, čtvrtek Martin)– ty však začneme o týden, dva později. Páteční hodinu si zcela na svá bedra bere Martin Buček a jsem moc ráda…jeho tématické hodiny, s nevšední atmosférou skvěle doplňují mozaiku naší nabídky. A abych nezapomněla na víkendové aktivity – tady se nic nemění, snad jen, že se vrací na lektorské pódium Zdeněk, v plné síle po zdravotních problémech a bude jezdit nedělní hodiny jako kmenový lektor, s občasnou výpomocí Kačky.

Věřím, že si v naší nabídce hodin vyberet tu svou, a budeme se vídat na lekcích i mimořádných akcích, které samozřejmě nebudou chybět !

Těšíme se na Vás ! Kája a tým K-clubu 

>>> schovej aktualitu

28.08.2013 | ZUMBA kids - poslední volná místa!

Navazujeme i letos na úspešný kurz pro naše malé cvičence. Pondělní ZUMBA kids - s Petrou Karáskovou je téměř zaplněná!! - většina dětí z loňského roku pokračuje. Na podrobné info se podívejte zde...

a v případě zájmu piště nebo volejte.

>>> schovej aktualitu

28.08.2013 | PILATES s Lenkou pokračuje od 18.9.

PILATES kurz - pro mírně pokročilé začíná 18. září. Kurz je pro mírně pokročilé, navazuje na předchozí cvičení, ale zapojit se mohou i klineti, kteří u nás ještě nebyli, ale mají se základy PILATES již nějakou zkušenost. Tentokrát se bude k zvýšení efektivity používat posilovací guma "flexband"(doporučená šíře 1,5 cm). Pokud nemáte, instruktorka Lenka zakoupí hromadně - prosím při rezervaci místa uvést do poznámek.

>>> schovej aktualitu

28.08.2013 | Novinka: JUMPING kurz pro děti

Na základě Vaší poptávky přicházíme s další aktivitou pro děti. JUMPING kurz povede zkušená lektorka Kačka Stará, která (kromě svých lekcí pro dospěláky), má zkušenosti i s vedení JUMPINGu Kids, z akce " Family sport day", na kterou je pravidelně zvaná.

>>> schovej aktualitu

26.08.2013 | Novinka pro Vás – PILOXING! Každý čtvrtek od 19:05 h!

S nadcházející sezónou Vám přinášíme několik změn v rozvrhu, ale především  horkou fitness novinku - PILOXING. Tato nová cvičební metoda , která se i u nás dere na výsluní, v sobě spojuje zdánlivě nespojitelné sporty – pilates, box a tanec. Nerozumíte ? Využijete hbitost a rychlost s boxu, ohebnost a rovnováhu z Pilates a doplníte zábavnými a sexy tanečními pohyby. Lekce vede naše nejen certifikovaná, ale také skvělá lektorka Petra Karásková, takže nezbývá než přijít vyzkoušet na vlastní kůži !! Začínáme 5.9. !!!

>>> schovej aktualitu

11.08.2013 | Pozdrav z Flachau

V čase, kdy píšu tento příspěvek, se chumlám do teplé mikiny a má za sebou náročný noční bikový závod. Opět  po roce v rakouském Flachau …. Nejsem nijak úžasný vrchař a přesto jsem znovu absolvovala na 4 km okruhu kruté stoupání a náročný sjezd po mokré sjezdovce. Dvě hodiny a pořád dokola. Moje nohy ten večer vystoupaly (pomyslně) na Sněžku. 8 okruhů , přes 1600m převýšení. V každém kole jsem si říkala, sakra proč to dělám, proč tohle podstupuji ? Ale ta úžasná divácká kulisa, atmosféra celé akce, za kterou by se nemusel stydět leckterý světový závod… Nohy přebolí a zážitky zůstanou. Servis mi tentokrát dělala naše Kačka, byla skvělá a ač jde sport v tenhle čas tak trochu mimo ní, při vyhlášení byla z mamky na pódiu dojatá. Na vítězku jsem letos vůbec nestačila, jela o level jinde, ale s druhým místem jsem spokojená. Letos je pro mě řada závodů dost trápením, umocněno ještě letním tropickým počasím, které mi vůbec nesedí. Když jsem zmiňovala „zážitky“, které v hlavě zůstanou, patří mezi ně i závod z Mikulova, součást Galaxy série, kterou jezdíme pro mého sponzora. Ten víkend padaly teplotní rekordy, na jižní Moravě 39 ve stínu, start v 11:30h, délka 70 km, moje tělo protestovalo hned od začátku. Vlastně jsem nezávodila s nikým, jen snad abych nezkolabovala a nějak dokončila. Od prvních kilometrů jsem se pohybovala u své maximální TF, aniž bych cítila, že nohy odvádějí nějaký výkon. Moje silná vůle mě dovedla do cíle, i na stupně vítězů to stačilo, ale opakovat něco podobného už opravdu nebudu.

Teď mám před sebou dva dny odpočinku, zde v Rakousku, které si hodně ráda užiju J

>>> schovej aktualitu

30.07.2013 | Sobota 3.8. - SPINNING mimořádně zrušen !

Omluváme se, ale z provozních důvodů nebude v sobotu 3.8. lekce SPINNINGU s Kačkou.

>>> schovej aktualitu

05.07.2013 | LETNÍ ROZVRH - ČERVENEC

Léto je tu a sním přichází i změny v rozvrhu lekcí. /vše v sekci rozvrhy/. Ubylo SPINNINGu, ale kromě pátku si každý den můžete přijít zajezdit. Potěšíme jistě naše dámy, co hodují ZUMBA lekcím s Petrou - pondělní hodina běží po celé léto. Drobný časový posun je v sobotní dopolední hodině, aby jste si mohli správně "prazdninově" přispat, začátek Spinningu s Kačkou je až v 9:30h. Stejně tak ve středu začínáme později- od 18 h Jumping, od 19:05 Spinning. Ve čtvrtek zůstává jedna lekce - začátek je od 18:30 h !  V případě hezkého počasí plníme Vaše přání a cvičíme na venkovní terase. A když je extra vedro, klimatizace v sále příjemně ochladí. Tak se těšíme naviděnou !!!

>>> schovej aktualitu

01.07.2013 | Změny ROZVRH - sváteční týden !!

První prázdninový týden dochází k zrušení některých lekcí - čtvrtek prodloužená, pátek od 18h, sobota od 9h a neděle obě lekce /Jumping a Spinning/. 

>>> schovej aktualitu

26.06.2013 | POZOR - čtvrtek - posun lekcí o 30 min !!

Jak jsme avizovali na minulé hodině, lekce ve čtvrtek se posouvají o 30 min, tedy začátek s Péťou Mouchou je v 18.30h, prodloužená hodina začíná v 19.30h. Děkujeme za pochopení.

>>> schovej aktualitu

25.06.2013 | Pozdravení pro Zdeňka !!

Náš týmový kamarád Zdeněk Škácha, zvaný "pivovarskej", má za sebou operaci vyhřezlé meziobratlové plotýnky, které ho vyřadila na delší čas z vedení jeho lekcí. Vše je tedy na dobré cestě, aby se Zdeněk mezi nás brzo vrátil ! Vyřizuji jeho pozdravy Vám všem a pokud mu chcete poslat pozdravnou nebo "ozdravnou" SMS, jistě ho to moc potěší. Kontakt je 602224625. Tak Zdendo....Come back soon ..! Kája a tým 

>>> schovej aktualitu

23.06.2013 | Dnes ZUMBA maraton - Spinning a Jumping se necvičí !!

Dnes od 17 do 20 h probíhá v sále Předprázdninový ZUMBA maraton, z tohot důvodu se lekce SPINNINgu a JUMPINGu ruší. Děkujeme za pochopení. 

>>> schovej aktualitu

19.06.2013 | ZUMBA maraton - již tuto neděli !!!

Již tuto neděli, 23.6. od 17 do 20 h si můžete přijít užít Předprázdninový ZUMBA maraton s lektorkou Péťou Karáskovou. Čeká Vás 3x 50 minut tance, zábavy, malé občerstvení, tombola...a pro vytrvalé třeba i večerní bowling.... :-)

Rezervace nutná, zbývá už jen pár volných míst, protože Petra je prostě NEJ !!!

>>> schovej aktualitu

19.06.2013 | SMILE spinning od 17h na letní měsíce zrušen

Léto se hlásí v plné síle a tak i na čas přerušíme naše odpolední spinningové jízdy SMILE skupiny. Již tento čtvrtek se nejede - navíc v sále bude parta "bojovníků " - tak se nelekejte :-). Pokud máte čtvrteční spinningovou "závislost ", přijďte si užít hodinu od 18 -s Petrem Mouchou ( a nebo "záskokem" - to když Petr někde školí a hodinu nestíhá... :-) ...

>>> schovej aktualitu

18.06.2013 | Chladíme - přijďte cvičit !!!

Nebojte se vedra a přijďte si zajezdit a zacvičit - od dopoledne je puštěná klimatizace, aby bylo v sále co nejpříjemněji. Těší se na Vás úterní lektoři - od 18h Kelly a od 19 h Petr, s kterým si po spinningu můžete ještě půl hodinky protáhnout svéí tělo.

>>> schovej aktualitu

05.06.2013 | Povodně - (nejen) SMILE spinning pomáhá

Dobrá pomoc = rychlá pomoc. Chceme přispět  konkrétní osobě z naší skupiny. Přijďte si ve čtvrtek zajezdit, Vaše vstupné za lekci bude příspěvek. Další podrobnosti se dozvíte ve fitku. Těší se na Vás Kája

>>> schovej aktualitu

21.05.2013 | Dnes SPINNING a CVIČENÍ s Petrem !

Dnes - od 19:05 spinning  a poté 20 min cvičení (zdarma!! ) pod vedením našeho TOP trenéra  Petra - tak si přijďte protáhnout tělo !

>>> schovej aktualitu

30.04.2013 | Od května změny v rozvrhu lekcí !

Od 1. května platí nový rozvrh lekcí, najdete v sekci rozvrhy a také v on-line rezervačním systému.

Změny se týkají prodloužených lekcí : úterní se ruší, po lekci od 19h máte bonus FIT Body -což je 30 min cvičení..břicho, záda, ruce, apod...kdo chodil loni v létě, tak už ví :-). Nebolí (skoro), ale pomáhá :-) . Cvičení povede většinou Petr, Spinning já-a doufám, že mě Petr někdy vystřídá :-)

Čtvrteční prodlouženou s Martinem jsme pouze posunuli na 19:05.

POZOR ! V době státních svátku je rozvrh v úterý a středu upraven - podívejte se do on-line rezervačního systému !

Kája

>>> schovej aktualitu

29.04.2013 | Dnes ZUMBA zrušená - Péťa i Lenka marodí !!

Milé dámy, j mi to moc líto, ale dnes večer musíme zrušit hodinu ZUMBY. Peťa ópět ulehla s hnisavou angínou a zákon schválnosti zafungoval, tradičně zaskakující Lenka Landová se prozměnu trápí od neděle s bolestmi ledvin. Oběma holkám přeji brzké uzdravení a Vám, které jste se těšili na hodinu, se moc omlouvám .  Kája

>>> schovej aktualitu

25.04.2013 | Dnes jízda na terase !!

Počasíčko nám přeje, tak si dneska SPINNING užijeme na terase. Od 17 i 18 hod ..dnes s Kájou a Martinem.pokud se budou chtít přidat i "otužilci", kola budou venku i na dlouhý spinning od 20h :-)

>>> schovej aktualitu

23.04.2013 | ÚPRAVA ROZVRHU LEKCÍ – KVĚTNOVÉ SVÁTKY 1.5 a 8.5.

ÚPRAVA ROZVRHU LEKCÍ – KVĚTNOVÉ SVÁTKY

 

Pondělí  29. 4.    běžný provoz

 

Úterý     30. 4.     7 h   SPIN    Martin

 

                               18 h   SPIN     Kelly

 

Středa    1. 5.  -  18:45  SPIN  Ivanka

 

                            /kurz Pilates s Lenkou /

 

Čtvrtek   2. 5.  -  běžný provoz

další týden......

 

 Pondělí  6. 5.    běžný provoz

 

 Úterý     7. 5.     7 h   SPIN    Martin

 

                              18 h   SPIN     Kelly

 

 Středa    8. 5.  -  17:45 JUMPY  Kačka

 

                                18:45  SPIN  Kačka

 

   Čtvrtek   9. 5.  -  běžný provoz

 

>>> schovej aktualitu

16.04.2013 | Dnes za Kellyho záskok - Petr jede od 18 i od 20, Kája v 19:05

Dnes Kelly nemůže vést svou lekci, tak se na Vás těší Petr, nabitý energií z pobytu na Mallorce :-). Proto si v pohodě střihne ještě vou prodlouženou hodinu. A já -unavená z pobytu na Mallorce :-)) - se těším na svou partičku od 19:05 h. Kája

>>> schovej aktualitu

08.04.2013 | Kaja-zaskok

Nekdy se vsechno nejak zamota a semele...proste moji mili, udalosti poslednich 48 hodin me donutili jeste na par dni opustit Prahu, tak se s Vami v utery a ve ctrvrtek neuvidim. Ale tesim se opet pristi tyden, kdy budu jiste v plne sile a stejne tak i Vy...tak AHOJ na spinningu !

>>> schovej aktualitu

04.04.2013 | Páteční SPINNING od 18:30 !! Jedeme i maraton !

Tento pátek se vyjímečně posouvá lekce SPINNINGU na 18:30h. Jedeme Mini maraton - "Tajná jízda", 2,5 hodiny, takže na první část "vyrazíme" společně. Na obě akce odbavení na recepci.

>>> schovej aktualitu

26.03.2013 | Změna - ZUMBA na apríla BUDE !!!

Milé dámy, včerejší prodloužená hodina a hlavně Vaše energie s lektorkou Péťou tak zatočily, že nakonec přiští týden, tedy 1.4. hodina ZUMBY bude !! Tak doufám, že přijdete opět v hojném počtu a všechny si to užijete.

>>> schovej aktualitu

26.03.2013 | VELIKONOČNÍ ROZVRH - Spin, Jump a TRX ano, Zumba ne.

Blíží se Velikonoční víkend, s ním i menší úpravy v rozvrhu lekcí. V sobotu i v neděli se můžete těšit na všechny vypsané lekce. V pondělí, 1.4. bude Spinning i TRX, lekce Zumby je zrušená.

>>> schovej aktualitu

17.03.2013 | Pondělí - 25. 3 opět 90 ´ ZUMBY

Opět pro Vás, milé dámy, chystáme  prodlouženou lekci ZUMBY s Péťou Karáskovou - v pondělí, 25. března. Začátek je jako na běžné lekci, cena také tak :-)..jen si protančíte dalších 30 min navíc. Těšíme se na Vás !

>>> schovej aktualitu

03.03.2013 | V pondělí 4.3. není lekce ZUMBY !

Omlouváme se všem klientkám, které chodí na ZUMBU, ale oto pondělí se hodina z mimořádných důvodů ruší. Děkujeme za pochopení.

>>> schovej aktualitu

22.02.2013 | Tento pátek není TRX

V pátek, 22.2. nebude cvičení TRX - Honza Alexa je na dovolené.

>>> schovej aktualitu

16.02.2013 | Nedělní cyklstické najíždění

Tuto neděli je opět v našem klubu cyklistké najíždění. Nejde o klasický spinning s povely instrukora, ale 3 hod jízdu dle Vašich individuelních potřeb, s doporvodem hudby, eventuelně promítáním hot sportovních přenosů.... Start v 11 h.

>>> schovej aktualitu

14.02.2013 | Dnešní SMILE spinning s hostem a promítáním

Dnešní SMILE spinning bude nejen o pohodovém šlapání, ale přivedu Vím na lekci "hosta"- mému srdci nejbližšího:-)....a právě z jeho dočasného bydliště se bude promítát krátký film...a to už je dost velká nápověda, o koho a co tu jde ! :-) těším se s vámi naviděnou ! Kája

>>> schovej aktualitu

06.02.2013 | V pondělí 11.2. vyjímečně rušíme ZUMBA lekci.

Vzhledem k probíhajícícm jarním prázdninám, kdy si užívá volno naše zumbistka Petra, ale i řada jejích klientek, vyjímečně se 11.2. hodina ZUMBY ruší.

>>> schovej aktualitu

01.02.2013 | "KELTSKÝ SPINNING " s Martinem Bučkem

Přijměte pozvání od Martin Bučka na netradiční páteční spinning lekci-pátek 8.2. od 18h. Ta první, předvánoční se setkala s velkým ohlasem....

"Před námi je další z významných keltských svátků Imbolc, v dnešním Irsku známý jako Oimealg, který se slaví zpravidla 1. nebo 2. února. To znamená, že je před námi další netradiční spinning při svíčkách, kdy propojíme naši fyzickou dimenzi s tou astrální, psychickou, zkrátka neuchopitelnou částí našeho bytí, která přesto zásadně ovlivňuje naše životy a pokusíme se niterně prožít převtělení trojedinné bohyně Brighit ze staré "babizny" symbolizující smrt v pannu a čistou bohyni jako symbol znovuzrození a jara. Tak v pátek 8.2. přijdťe nahlédnout do jiného světa :-)

Martin

>>> schovej aktualitu

30.01.2013 | Zítra SMILE spinnn - s Kájou

Po dvoutýdenní pauze se na Vás těším zítra na hodině !! Doufám, že Vám budu stačit :-) Kája

>>> schovej aktualitu

22.01.2013 | Vzkaz klientům od Káji

Moji milí, co chodíte v úterý a ve čtvrtek na moje hodiny spinningu nejen za výkonem, ale i za mojí hudbou a motivací a tak, omlouvám se za dočasnou absenci, ale na každého jednou dojde - mě doběhlo zdraví, víte, že se od vánočního času trápím s nějakou zatraceně odolnou virźou, průdušky sýpou, pálí,  a tak si musím dát od spinningu chvilku pohov. Záskoky se vynasnažím jen ty nejlepší, aby naplňovaly záměr hodin - tedy v úterý si zamakat, ve čtvrtek si vykouzlit ten "smile". V tuhle chvíli se udravuji na hroském vzduchu, ale v pátek se na maratonu uvidíme. opět jen jako moderátorka, ale velké FINÁLE si nemůžu nechat ujít :-) Zdraví  Vás Kája

>>> schovej aktualitu

21.01.2013 | Grand FINALE MINI maraton TOUR se blíží !!

Již tento pátek 25.1. nás čeká Grand FINALE série  MINI maraton TOUR 2012. A máme pro Vás připravenou exklusivní trasu - na nejvyšší vrchol Mallorky. A to je i nápověda, kde máte hledat informace pro oblíbený kvíz. Začátek je opět v 18:30h, délka cca 2,5 hod. Po skončení vyhlašujeme vítěze etapy, ale i celkové výsledky - prvního muže a první ženu. Zasloužený dárek dostane každý, kdo se účastnil alespoň jednoho závodu. Rezervace a platba na recepci . Těšíme se na Vás !

>>> schovej aktualitu

02.01.2013 | TRX - změna provozovatele, časy lekcí zůstávají !

Od 1. 1. 2013 došlo ke změně podmínek provozování cvičení TRX. K-club poskytuje ke cvičení sál, ostatní náležitosti spadají do kompetence P. a H. Alexových. Časy lekcí zůstávají: tedy pondělí od 20 h, pátek od 17 h a neděle od 19 h.

>>> schovej aktualitu

01.01.2013 | Novoroční novinka - Aleš opět mezi námi ! Každý čtvrtek od 19:05

Po krátké pauze se můžete opět vídat na spinningu s Alešem. Jeho lekce bude každý čtvrtek od 19:05. Začíná již 3. 1. Ano, tato hodina se po dvou letech stává opět "spinningovou", děvčata "Zumbistky" si jistě najdou cestu ke skvělé Petře Karáskové v pondělí ve stejný čas. Oba lektoři se na Vás již těší!

>>> schovej aktualitu

31.12.2012 | PF 2013

Ať Vám i rok 2013 přinese co nejvíce důvodů k úsměvu! A samozřejmě pevné zdraví!!! ...to Vám přeje za instruktorský tým K clubu Kája (tč. s chřipkou v posteli ležící...)

>>> schovej aktualitu

 

Archiv starších aktualit: 2012 | 2010-11 | 2009 |2008 | 2007 | starší